TUMMYTOX blogs.

image

Eduarda za 6 mesiacov schudla zo 105* kg na 74* kg

Eduarda je jednou z našich pôvabných zákazníčok z Portugalska. Povolaním je lekárka, ktorú život zaviedol od najlepšieho k najhoršiemu. Našťastie je to príbeh so šťastným koncom. 

Prečítajte si viac
image

Sodany: „Som sebavedomejšia a dokážem si predstaviť samu seba v mojich vysnívaných svadobných šatách bez toho, aby som sa musela hanbiť!“

Sodany pochádza z Francúzka a je ženou v domácnosti. Rada trávi čas so svojimi deťmi, číta knihy a sleduje televízne seriály. Prečítaj si nižšie príbeh o jej ceste k úspechu!

Prečítajte si viac
image

Stanislava : „Prvé zmeny som začala pociťovať po niekoľkých dňoch.“

Stanislava pochádza zo Slovenska. Pracuje ako masérka v zariadení sociálnej starostlivosti, kde sa stará o integrované deti. Vďaka TummyToxu sa jej podarilo schudnúť a teraz sa cíti oveľa lepšie.

Prečítajte si viac
image

Daniela: „Po 1* týždni som sa cítila lepšie"

Daniela pracuje v kancelárii. Vo voľnom čase rada číta, varí a športuje. Prečítaj si viac o jej ceste za chudnutím.

Prečítajte si viac
image

Vladimíra schudla 15 kg a prešla z veľkosti L* na veľkosť S*

Časté mašktrenie a pojedanie sa počas lockdownu a nedostatok tréningu zničili Vladimírine pokusy schudnúť a spôsobili, že sa cítila nešťastná a neatraktívna. Do dnešného dňa schudla 15 kg!

Prečítajte si viac
image

Zuzana sa zbavila PMS, nadúvania a chuti na sladké - s TummyToxom

Zuzana si zlepšila svoju pohodu vďaka TummyToxu a konečne sa zbavila PMS vďaka prírodným estrogénovým detoxikačným kapsulám Hormone Balance. Toto je jej príbeh!

Prečítajte si viac