TummyTox predobjednávky

Vieme, že objednávanie produktov každý mesiac môže byť nepríjemné. Zadávať zakaždým novú objednávku, hľadať kreditnú kartu, po stýkrát vypĺňať dodacie a platobné údaje... Všetci sme z toho unavení.  

Chceme, aby tvoje nakupovanie u nás bolo jednoduché a príjemné - preto teraz zavádzame predplatné objednávky! Predplatné našich opakovaných objednávok ti umožní pohodlnejšie nakupovanie, vďaka ktorému môžeš úplne zabudnúť na proces nákupu a sústrediť sa na dosiahnutie zdravého životného štýlu, po ktorom si vždy túžila. 

Čo sú predobjednávky?

Predobjednávky sú opakujúce sa objednávky, ktoré sa automaticky zadávajú, fakturujú a zasielajú na tvoju adresu v pravidelných intervaloch. Po zadaní predobjednávky ti zostáva len sedieť, relaxovať a čakať na doručenie zásielky až k tvojim dverám.  

Keď nastane čas na opakovanú objednávku tebou vybraných položiek, náš systém automaticky vytvorí objednávku, oznámi ti zadanie objednávky a odošle ti tvoje výrobky. Opakované objednávky dokonale načasujeme, takže ti nikdy nedôjdu zásoby a nezostane ti nadbytočné množstvo výrobkov.  

Prečo by to niekto chcel? 

Dve slová - zľavy a pohodlie. Byť predplatiteľkou TummyTox je lacnejšie ako kupovať výrobky z našich bežných ponúk - cena predplatného výrobku je vždy nižšia ako jeho bežná cena, takže je to naozaj výhodná ponuka. Okrem toho ti predobjednávka výrobkov TummyTox môže výrazne uľahčiť život - nemusíš sa ani vracať na webovú stránku, aby si získala naše výrobky.

V závislosti od toho, ktorý produkt si predobjednáš, môžeš využívať niektoré z nasledujúcich výhod:

 • Dodatočná zľava 15% na všetky produkty v hodnote nad 10€
 • Dodatočná zľava 10% na všetky produkty v hodnote nižšej ako 10€

Môžem si predobjednať akýkoľvek produkt?

Väčšinu produktov TummyTox si môžeš predobjednať, a tak ti budú pravidelne doručované. Možnosť predobjednávky je veľmi ľahko rozpoznateľná. Stačí prejsť na stránku ľubovoľného výrobku a skontrolovať pokladničnú kartu výrobku - výrobky, ktoré sú k dispozícii na predobjednávku, majú špeciálnu zľavu, ktorá je k dispozícii len vtedy, ak si ich predobjednáš.

Predobjednávka nemusí byť k dispozícii počas špeciálnych propagačných akcií, ako je napríklad Black Friday, alebo v prípade produktov, ktoré nie sú určené na pravidelný predaj.

Objednala som si špeciálny 3-mesačný balík - kedy dostanem ďalšiu automatickú objednávku?

Nemaj obavy! Všetky naše predobjednávky sú personalizované do posledného výrobku. Kontrolujeme, čo si si objednala a kedy sa ti vyčerpajú zásoby, a zabezpečujeme, aby náš sklad včas odoslal tvoj ďalší balík.

Mám predobjednaných viacero rôznych produktov s rôznymi veľkosťami balenia - ako ich budem dostávať?

Ak si si predobjednala viacero produktov s rôznymi veľkosťami balenia a intervalmi zasielania, po vyčerpaní zásob dostaneš každý z nich samostatne

Nechcem sa zaviazať na celý život - čo mám robiť, ak sa rozhodnem predobjednávku zrušiť?

Je to jednoduché. Naše predobjednávky tu nie sú na to, aby ťa chytili do pasce a prinútili objednať si veci, ktoré nechceš alebo nepotrebuješ. Chceme ti len uľahčiť nakupovanie. Predobjednávky môžeš zrušiť KEDYKOĽVEK. Preto je zrušenie tiež pohodlné - stačí urobiť jednu z nasledujúcich možností: 

 1. Otvor si časť Centrum správy predplatného vo svojom profile vo webovom obchode a zruš predplatné.
 2. Klikni na odkaz na zrušenie v oznámení, ktoré dostaneš niekoľko dní pred odoslaním objednávky predplatného.
 3. Obráť sa na našu zákaznícku podporu prostredníctvom e-mailu (info@tummytox.sk) alebo s ňou začni chatovať prostredníctvom nášho chatovacieho bota a oni zrušia predobjednávku za teba.

Ako môžem získať prístup k správe predobjednávok?

1. Prihlás sa do svojho účtu v obchode TummyTox (alebo si ho vytvor, ak ho nemáš), prejdi do časti „Moje predobjednávky“ a vyber predobjednávku, ktorú chceš spravovať.

2. Na stránke správy jednotlivých predobjednávok môžeš:

 1. zvýšiť množstvo výrobkov, ktoré dostávaš v rámci predobjednávky,
 2. pozastaviť a znovu aktivovať predobjednávku,
 3. zrušiť svoju predobjednávku,
 4. zmeniť opakovanie predobjednávky, ak chceš dostávať výrobok častejšie alebo menej často,
 5. preskočiť ďalšiu opakovanú objednávku (všetky nasledujúce objednávky budú odoslané, iba jedna bude preskočená),
 6. upraviť svoju dodaciu adresu,
 7. upraviť svoju fakturačnú adresu.

Budem mesiac preč - môžem pozastaviť predobjednávku?

Áno! Jednoducho sa prihlás do svojho profilu v obchode a vyber si buď dočasné pozastavenie predobjednávky, alebo vynechanie ďalšej objednávky - vždy ho môžeš nastaviť späť na mesačné opakovanie.

Vo svojom profile budeš môcť vidieť aj presný dátum nasledujúcej plánovanej dodávky pre každú z tvojich predobjednávok.

Čo ak v čase doručenia nie som doma?

Nemaj obavy, tvoj balík sa neobjaví len tak z ničoho nič. Niekoľko dní pred zabalením a odoslaním tvojich výrobkov ťa budeme informovať a poskytneme ti všetky informácie o blížiacej sa dodávke, vrátane objednaných výrobkov, ceny objednávky a zliav, ktoré dostaneš v rámci predplatného.

V závislosti od krajiny a zvoleného typu doručenia môžeľ od kuriéra dostať aj ďalšie informácie o objednávke.

Musím platiť len kreditnou kartou?

Nie. V tomto ohľade sa objednávky predplatného nelíšia od bežných objednávok - akceptujeme všetky spôsoby platby vrátane dobierky. Len nezabudni, že možnosť dobierky zahŕňa nutnosť zaplatiť za opakovanú objednávku vždy, keď ti príde, namiesto toho, aby sa ti suma automaticky strhla z bankového účtu.

Bude moja objednávka vždy doručená načas?

Produkty rezervujeme pre našich zákazníkov s predobjednávkou a snažíme sa doručiť každú predobjednávku. Niekedy sa však môže stať, že kvôli veciam mimo našej kontroly, ako je napríklad oneskorenie dodávok ingrediencií alebo technické oneskorenie v našich výrobných zariadeniach, nám dôjdu zásoby.

V takom prípade ťa bude kontaktovať naša zákaznícka podpora a poskytne ti možnosť buď:

 1. dočasne dostať vhodný náhradný produkt, ktorý má podobné zložky a účinky ako ten, ktorý si si predplatila, alebo
 2. počkať, kým sa výrobok opäť dostane na sklad, a nechať si ho doručiť hneď, ako sa tak stane.

Mám zľavový kupón; ako to ovplyvní predobjednávku?

Ak použiješ špeciálny zľavový kupón na predobjednávku, tento kupón sa bude vzťahovať len na prvú objednávku, ktorú urobíš - nebude sa vzťahovať na opakované objednávky, ktoré budú nasledovať. Kupóny je možné uplatniť na objednávky len raz.