O NÁS

Ahoj, TummyTox dievča!

Vitaj v rodine <3

Prvé pravidlo: Dievčatá TummyTox medzi sebou nesúťažia. Máme sa rady a vážime si seba aj jedna druhú.

TummyTox je značka vytvorená dievčatami pre dievčatá. Chceme, aby sa každá cítila dobre vo svojej koži a žila harmonický a šťastný život. Ak sa aj ty práve trápiš a hľadáš zmenu, potom si na správnom mieste - a v správnej rodine! <3

TummyTox je tu, aby ti pomohol k novému ja; šťastnejšiemu a pokojnejšiemu! Konečne budeš môcť dosiahnuť svoju cieľovú hmotnosť a cítiť sa dobre vo svojej koži - to všetko s pomocou našich úžasných produktov! Ponúkame 100% prírodné produkty vytvorené práve pre dievčatá, ako si ty!

V spoločnosti TummyTox veríme, že za túžbou po vyššej kvalite života treba ísť návratom k prírode. S našimi výrobkami ponúkame vedecky schválené prírodné látky najvyššej kvality, ktoré vyživujú telo a myseľ.

Keďže každý človek je jedinečný, uvedomujeme si, že každý z nás si vyžaduje špecifické riešenia. Z tohto dôvodu produkty TummyTox ponúkajú každej z vás kompletnú podporu - od vysokokvalitných produktov na chudnutie, cez produkty pre zdravie a detox až po našu vlastnú kozmetickú líniu - aby ste mohli žiť dlhý, zdravý, aktívny a šťastný život.

TummyTox má viac ako 80 000 spokojných zákazníčok na celom Slovensku a viac ako 650 000 zákazníčok na celom svete! Dievčatá zo Slovenska sú obzvlášť pobláznené do nášho TummyTox nápoja Draining Drink, čajov na chudnutie a produktov na vyrovnávanie hormonálnej rovnováhy.

Naše nádherné #GirlsTummyTox sa teraz cítia vo svojom tele skvele, a preto sa rozhodli podeliť sa o svoje úžasné úspechy so všetkými ostatnými ženami, aby im pomohli na ich ceste za osobným zlepšením. Prečítaj si o tom všetko tu!

 

So srdečným pozdravom, TummyTox tím