Doručenie do 3 - 5 pracovných dní.

100 % záruka vrátenia peňazí

Doprava ZDARMA nad 40 €

Bezplatná pomoc (Po-Pia 8:00 - 16:00) 0233 527 829

Blog

Túto jeseň pracujem na svojom "fyzickom ja"

Ljupka Tanevska, vlastníčka blogu Guerrillagirl, je toto leto prežila na cestách po Anglicku a Škótsku. Ale dlhé cestovanie vie človeka vyčerpať, a preto sa rozhodla vrátiť sa do formy s TummyTox čajmi a nápojmi!

"Po dlllllhom lete a nespočetných škótskych shortbreads a anglických cream čajoch prišiel, ako sa hovorí, "na psa mráz". Mne sa však mráz podarilo odohnať skvelými a zdravými TummyTox čajmi na detox."

Túto jeseň pracujem na svojom "fyzickom ja" 

Ljupka sa rozhodla, že po dlhom cestovaní a ochutnávaní rôznych špecialít je čas, aby sa dostala naspäť do top formy. "Rozhodla som sa pre produkty TummyTox, pretože sú 100 % prírodné a čaje môžu užívať aj tehotné a dojčiace ženy. Okrem toho mi 2-krát týždenne zazvoní pripomienka, aby som nezabudla ísť na pilates."

Vyskúšala som ich a toto sú moje dojmy

Daily Kick & Sleep Tight

Detox čaje na deň a na noc očistia telo od toxínov. Odporúča sa ich užívať v hociktorom ročnom období. "Vždy je ten správny čas na detox! Jednoznačne po dovolenke alebo cestovaní (ako to bolo v mojom prípade), keď treba telo vrátiť späť do normálu."

 

Daily Kick & Sleep Tight Tea

Čajové duo, ktoré nabudí trávenie a metabolizmus tukov a detoxikuje telo vo dne v noci. Motivačný denník ZDARMA

Daily Kick & Sleep Tight Tea -64%

Normálna cena: 24,99 €

Vaša cena: 8,99 €

× Zavrieť

 

Draining Drink

Okrem čajov je aj Draining Drink perfektný nápoj, keď máte problémy s nafúknutosťou. Priveľa sedenia a nezdravé jedlo môžu spôsobovať hromadenie vody v organizme, preto je tento nápoj vhodný na každé ročné obdobie a môže sa užívať bez prestávok. "Čistí naše telo, podporuje prirodzenú drenáž a pomáha zbaviť sa hrozného pocitu nafúknutosti, s ktorým sa pravdepodobne stretáva väčšina dievčat."

 

"Produkty TummyTox sú určené mederným ženám, ktoré sa chcú cítiť vo svojom tele dobre! Sú prispôsobené našim návykom aj želaniam!"

Detox balíček

Zbav sa nafúknutosti a celulitídy a naplň se energiou s fantastickým DETOX balíčkom!

Detox balíček -49%

Normálna cena: 44,98 €

Vaša cena: 22,99 €

× Zavrieť

späť na blog