TUMMYTOX blogs.

Gwenn: „Za mesiac som zmenšila jednu konfekčnú veľkosť nohavíc!“

Gwenn Lievre, opatrovateľka a matka 16-mesačného dieťaťa, nie je spokojná so zmenami svojej postavy spôsobenými tehotenstvom: „Predtým som bola dosť štíhla, ale teraz mám krivky a veľmi som pribrala.“ V dôsledku toho Gwenn zápasí s nedostatkom sebadôvery a výkyvmi nálad. Najmä kilá navyše ovplyvnili Gwenn natoľko, že sa rozhodla vyhľadať pomoc.

image

Presvedčili ju recenzie zákazníkov a prírodné zloženie

Pri prezeraní webových stránok s produktmi na chudnutie narazila Gwenn na TummyTox a po prečítaní mnohých vynikajúcich recenzií zákazníkov, sa rozhodla ho vyskúšať. To, čo Gween podnietilo k tomu, aby si zakúpila svoj prvý výrobok TummyTox, boli aj prírodné zložky našich produktov.

Gwenn sa vydala na cestu chudnutia s pomocou Carni fit a Night Burner.

Carni fit je najčistejší L-karnitín na trhu, ktorý pomáha telu spaľovať viac tukov a urýchľuje chudnutie; Night Burner bol pre Gwenn výbornou voľbou, pretože je to nápoj na spaľovanie tukov s viacerými ďalšími úžasnými účinkami: pomáha spať, pomáha potláčať chuť do jedla a pomáha čistiť pečeň.

image

„Za mesiac som si zmenšila veľkosť nohavíc!“

Veľmi nás teší, že Gwennino telo prešlo premenou, ktorá sa prejavila aj v zlepšení jej nálady a motivácie. Prvé zmeny sa prejavili už po 15 dňoch!

Hovorí, že je počas dňa menej unavená, s väčšou chuťou sa púšťa do aktivít a všimla si, že stratila časť chuti do jedla, čo znamená, že sa už neuchyľuje k neustálemu maškrteniu.

Najzásadnejšou zmenou, ktorú si všimla, je, že sa teraz môže pochváliť elegantne vytvarovaným bruchom,menej tuku a môže opäť nosiť svoje staré nohavice! „Je to úžasné!“

Hoci má Gwenn pred sebou ešte v pláne schudnúť zopár kíl, je odhodlaná pokračovať v nastúpenom kurze. Dúfa, že čoskoro bude pokračovať v tanečných lekciách, takže Carni Fit je pre ňu o to dôležitejší, že L-karnitín zvyšuje efektivitu tréningov a pomáha pri regenerácii svalov po tréningu.

„Nemusela som veľmi zvýšiť svoju fyzickú aktivitu.“

Gwenn s potešením konštatuje, že používanie TummyToxu jej umožnilo oveľa rýchlejšie schudnúť a zbaviť sa brucha bez toho, aby musela radikálne zmeniť svoj životný štýl a bez toho, aby musela výrazne zvýšiť svoju fyzickú aktivitu.

Kvalitný spánok je nevyhnutný!

Relaxácia a optimálny spánok sú pre pracujúce mamičky nevyhnutné, hoci sa ťažko dosahujú, preto je každá pomoc užitočná. Našťastie, vďaka jedinečnej kombinácii vo vode rozpustnej vlákniny, Garcínií Kambodžskej a vitamínu B6 náš nápoj Night Burner s príchuťou limetky pomôže potlačiť večernú chuť do jedla, pomôže lepšie spať a pomôže spáliť viac tukov.

V kombinácií s najčistejším L-karnitínom na trhu, budeš pripravená na rovnako úspešnú premenu ako Gwenn!