Doručenie do 3 - 5 pracovných dní.

100 % záruka vrátenia peňazí

Doprava ZDARMA nad 40 €

Bezplatná pomoc: 0233 527 829

Blog

SOS: prvá pomoc pri sviatočnom hodovaní!

Nepanikárte, Tummy dievčatá! Už vám letíme na pomoc! Lebo vieš, ako sa hovorí, najlepšia liečba je prevencia. Tento rok ti preto pomôžeme zabrániť tomu, aby si nový rok 2020 začala s hrozným pocitom nafúknutosti a nadbytočnými kilami!

Všetci vieme, čo nás čaká. Prázdniny, jedlo, vianočné večierky a, povieme to natvrdo, tak, ako to je: prežieranie!
Ale tento rok môže byť všetko inak. Tento rok sme tu, aby sme ti to uľahčili a aby si mohla s čistým svedomím jesť a piť všetky dobré veci bez následkov!

Mama hotel

Poznáš ten pocit, keď sa po dlhom čase vrátiš domov, mama vyvára a všetko jedlo je takééé dobrééé, že by si to najradšej všetko zjedla na posedenie? Áno, my tiež... Preto vieme aj to, aký pocit príde potom, ale hlavne vieme, ako tomu zabrániť!

Sviatočný SOS balíček

Presne pre také situácie sme narvhli Sviatočný SOS balíček a garantujeme, že ti pomôže:

  • zabrániť sviatočnému nafúknutému brušku
  • spaľovať tuky a kalórie rýchlejšie
  • udržať si predsviatočnú váhu
  • udržať nízku hladinu cukru v krvi
  • očistiť telo od toxínov
  • udržať si fit líniu na silvestrovskú párty

Samozrejme, aj tak ti odporúčame aspoň trochu sa hýbať, pretože nie sme čarovní Santovi škriatkovia. Ale nemáme od nich ďaleko ;)

Keď skombinuješ SOS balíček s trochou pohybu (vieš, že aj pri nízkych zimných teplotách môžeš spaľovať viac kalórií pri cvičení?), žiadne keksy, medovníky a koláče ti nebudú môcť pokaziť tvoju celoročnú snahu.

Tieto sviatky môžeš jesť a piť bez toho, aby si zničila svoju celoročnú snahu a vydretú postavu!

Pripravili sme ti 3 fenomenálne produkty (Skinny Me čaj, Draining Drink a Flat Tummy kapsuly), ktoré obsahujú iba prírodné extrakty, ktoré ti pomôžu rýchlejšie spaľovať tuky, zbavia ťa zavodnenia organizmu a pomôžu udržať si postavu.

Do tohto balíčka sme zabalili VŠETKO, čo potrebuješ na to, aby si tieto sviatky prežila bez tráviacich a iných ťažkostí, aby si si užila dobré jedlo bez výčitiek svedomia a aby si na silvestrovskej párty zažiarila v dokonalých šatách!

späť na blog