Slobodný alebo vo dvojici nechajte sa rozmaznávať tento Valentín

Milé naše krásky, Valentín sa už čoskoro blíži... ale bez ohľadu na to, či ste momentálne single alebo zadané, chceme, aby ste tento deň prežili v láske sami so sebou!

Nižšie nájdete presné informácie o tom, čo máme na mysli ...

Všetci vieme, aké krásne to môže byť, keď strávime tento deň s osobou, ktorú milujeme, a aké katastrofické to môže byť, ak budeme v ten deň sami.

Z tohto dôvodu ideme tento rok otočiť karty. Na tohto Valentína sa do seba zamilujte! Doprajte si nezabudnuteľný deň, rozmaznávajte sa, doprajte si veci, na ktoré bežne nemáte čas! Najlepšie na tom všetkom je, že Valentín pripadá na nedeľu, takže si môžete rezervovať celý (alebo väčšinu) deň len pre seba.

Začnite svoj deň obľúbenými raňajkami, doprajte si ich v posteli alebo na gauči pred obľúbenou sériou. Pripravte si relaxačnú kúpeľ alebo sprchu, zapáľte vonné sviečky, doprajte svojmu telu skrášľovaciu kúru, ktorú kvôli nedostatku času bežne pravidelne vynechávate.

Urobte si krátku prechádzku bez ohľadu na počasie, urobte niečo dobré pre svoje telo, choďte do prírody, relaxujte, dýchajte čerstvý vzduch!

Napíšte si milostný list! Sami si priznajte, akí ste naozaj skvelí, napíšte si na sebe všetko, čo máte radi a prečo ste na seba hrdí!

Ak máte v sebe toľko lásky, že sa o ňu musíte podeliť s ostatnými, aj keď nemáte partnera, zavolajte mame alebo najlepším priateľom, venujte im kvety alebo nejaký malý darček pozornosti. Ukážte im, ako vám na nich záleží - šírte lásku!

Ale dajte najviac lásky sebe, naším heslom TummyTox je Zamilovaná do svojho tela, Zamilovaná do svojho života... a to naozaj chceme! Chceme, aby ste boli zamilovaní hlavne do seba, pretože ste jedinečné, krásne, múdre, silné a chceme aby ste si uvedomili!

Starajte sa o seba, a to nielen v tento deň, ale po všetky dni v roku!

Starajte sa o svoje telo, zdravie, krásnu líniu, s tým vám pomôžeme, pretože sme predsa ženy a my najlepšie vieme, čo ženy potrebujú!

Vyberte si ideálne balenie pre seba!

Dosiahnite svoje štíhle ciele pomocou nášho programu Burn it OutS pomocou našich 3 najpredávanejších drinkov - Night Burner, Draining Drink & Fat Burner spáliš viac tuku, odstránič viac zadržiavanej vody a toxínov a získaš postavu, ktorá neostane bez povšimnutia.

Draining Drink - lahodný, malinový nápoj, ktorý môžete piť počas dopoludnia, a pomáha vám očistiť telo od toxínov a formovať ploché bruško. Fat Burner, Zvyšuje vnútornú telesnú teplotu a spaľuje tuk rýchlejšieObsahuje najčistejší L-karnitín na trhu, ktorý premieňa telesný tuk na energiu a zabraňuje ukladaniu tuku najmä v oblasti okolo bokov a brucha. Night Burner pomáha lepšie spať, ale tiež pomáha potláčať večerný hlad a túžbu stále niečo chrumkať! Obsahuje 1 000 mg garcínie kambodžskej – tej najčistejšej na trhu. Redukuje pocit hladu, pomáha spaľovať tuk a podporuje rýchle a zdravé chudnutie.

Produkty pre Vás

SPAĽOVAČ TUKU
-53%
Špeciálna cena 30,99 € Bežná cena 65,99 €
Zobraziť produkt