Doručenie do 3 - 5 pracovných dní.

100 % záruka vrátenia peňazí

Doprava ZDARMA nad 40 €

Bezplatná pomoc: 0233 527 829

Blog

Zmrzliny, kokteily ... po lete je čas na detox!

Leto, pláž, užívanie si a zmrzlina ... Priznaj sa, koľko zmrzliny si mala toto leto? Nevadí, prestali sme ich počítať, ale teraz je čas vrátiť sa do reality a do tela v TOP podobe!

Naše milé Tummy dievčatá, všetci dobre vieme, že leto je bezstarostný čas, kedy sa bavíme a príliš nemyslíme na dôsledky a nepriaznivé účinky, ktoré s tým súvisia. Slnko a more, ktoré môžu poškodiť našu pokožku a vlasy, nehovoriac o jedle, kokteiloch a zmrzlinách! Po tom všetkom vaše telo rozhodne potrebuje dôkladné prečistenie.

Prečo potrebujeme detox?

Vďaka škodlivým látkam, ktoré prichádzajú do nášho tela s jedlom (áno aj so zmzlinou), chemikáliami a kozmetikou (krémy na opaľovanie a rôzne iné prípravky), je naše telo plné toxínov, čo znižuje našu vitalitu a spomaľuje činnosť orgánov. A keď je telo preťažené, nielenže nefunguje správne, ale začíname aj priberať na váhe.

Síce je pravda, že sa čoskoro oblečieme do dlhých nohavíc a svetrov, takže prečo nám na tom má záležať ...

Ale dievčatá, leto prichádza už o 9 mesiacov, nebolo by múdre myslieť na top formu už teraz a nečakať na poslednú chvíľu a potom mesiac pred letom plakať pred zrkadlom?

Telo by sa preto malo detoxikovať najmenej dvakrát ročne, aby mohlo znova fungovať, a tým vylepšiť naše zdravie a náladu. A samozrejme, aby sa udržalo vždy v najlepšej forme!

 

Balíček TOP telo

3 TOP produkty, ktoré vyformujú tvoju postavu k dokonalosti!

Balíček TOP telo -60%

Normálna cena: 79,96 €

Vaša cena: 31,99 €

× Zavrieť

Ako na správny detox? 

Detox tela bude najúčinnejší, ak budeš piť veľa vody a do svojho každodenného stravovania zahrnieš viac ovocia, zeleniny, semien a orechov.

Aby bol tvoj detox čo najúčinnejší, odporúčame:

  • vyhýbať sa priemyselne spracovaným potravinám
  • vylúčiť zo stravy: ťažko stráviteľné potraviny ako je biely cukor, mliečne výrobky a alkohol
  • nech strava obsahuje čerstvé potraviny
  • piť veľa tekutín (voda, prírodné šťavy a čaje)
  • prijímať menšie porcie jedla 
  • zahrnúť do svojej stravy diétu s Balíčkom TOP telo, ktorá urýchľuje a uľahčuje detoxikáciu tela

 

Prečo Balíček TOP telo?

Balíček TOP telo je perfektná sada na detoxikáciu a prečistenie organizmu, pretože obsahuje všetky potrebné aktívne látky pre vylučovanie toxínov a spaľovanie tuku.

Čaj Pure Me Tea je vynikajúci na prečistenie organizmu a vylučovanie prebytočnej vody. Ide o prvý krok, ako dostať svoje telo späť do formy. Flat tummy kapsuly pomáhajú obmedziť pocit hladu a účinnejšie spaľovať nahromadený prebytočný tuk. Fat Burner Drink je zas skvelý pomocník pri návštevách telocvične, pri prechádzke alebo pri akejkoľvek činnosti, pretože premieňa tuk na energiu. A čo je najlepšie zo všetkého, účinkuje celé hodiny!

Objednaj si Balíček TOP telo so super zľavou až 50%!

Balíček TOP telo

3 TOP produkty, ktoré vyformujú tvoju postavu k dokonalosti!

Balíček TOP telo -60%

Normálna cena: 79,96 €

Vaša cena: 31,99 €

× Zavrieť

späť na blog