Doručenie do 3 - 5 pracovných dní.

100 % záruka vrátenia peňazí

Doprava ZDARMA nad 40 €

Bezplatná pomoc (Po-Pia 8:00 - 16:00) 0233 527 829

Blog

Gabriella: „Silnejšie nechty a menej nadúvania už v prvom týždni! “

Gabriella La Porta, ktorá pracuje v oblasti marketingu, rada cestuje a okrem vymýšľania zdravých receptov sa venuje rôznym aktivitám v prírode, má problémy s udržiavaním svojej hmotnosti. 

Gabriella, podobne ako mnohí z nás, nie je spokojná so svojou postavou. Je vysoká a má pomerne veľkú telesnú stavbu, pričom nadúvanie a opuchy sú v jej živote neustálymi javmi napriek tomu, že vždy viedla športový a zdravý životný štýl.

Gabriellina postava vplývala na jej náladu

Gabriella sa s tým rozhodla skoncovať pred 3 mesiacmi s pomocou výrobkov TummyTox. Mala už dosť toho, že jej telo negatívne ovplyvňovalo jej náladu: „Človek by sa mal cítiť dobre a krásne!“

Na výrobky TummyTox, bez ktorýchsi teraz nevie predstaviť svoj každodenný život, narazila pri hľadaní kolagénu na internete. A čo ju presvedčilo? 

„Páčila sa mi prezentácia značky a skutočnosť, že jej kvalita je za super dostupnú cenu. Najprv som začala používať kolagén (Beauty Drink) na zlepšenie zdravia mojich vlasov a potom som vyskúšala váš čaj a výsledkov som bola nadšená!“ 

Silnejšie nechty a menej nadúvania už v 1. týždni! 

Po desiatich dňoch užívania lahodného nápoja Collagen Drink pridala Gabriella do svojej rutiny aj gumové medvedíky Shine Bright Gummies a čaj Skinny Me a prvé výsledky zaznamenala už v prvom týždni. Jej nechty sa stali pevnejšími a rozhodne sa znížilo zadržiavanie vody.

Shine bright – gumové medvedíky

Super gumové beauty medvedíky so všetkými mikroživinami, ktoré potrebuješ na rýchlejší rast vlasov, žiarivú pokožku a silné nechty.

Shine bright – gumové medvedíky -44%

Normálna cena: 19,99 €

Vaša cena: 11,19 €

× Zavrieť

Na otázku o najväčších zmenách Gabriella odpovedala, že sa zbavila opuchov, za toto obdobie schudla 7 kg (prevažne tuku) a jej trávenie sa vďaka každodennej dávke byliniek a ovocia s čajom Skinny Me Tea výrazne zlepšilo. Aj jej pokožka sa stala oveľa pevnejšou.  

Skinny Me Tea

Čaj, ktorý pomáha spaľovať tuk a predchádzať jeho ukladaniu a nabije ťa energiou. Motivačný denník ZDARMA

Skinny Me Tea -55%

Normálna cena: 19,99 €

Vaša cena: 8,99 €

× Zavrieť

„Som spokojná“

Skrátka, Gabriella je spokojná, hoci by ešte chcela schudnúť ďalšie 2 kg. Zostáva však optimistická, že sa jej to podarí, keďže TummyTox jej doteraz pomohol!

Gabriella, rovnako ako tisíce ďalších spokojných zákazníkov TummyToxu, s radosťou konštatuje, že naše výrobky naštartovali jej metabolizmus na plné obrátky a zlepšili jej vzhľad

Aj vy môžete sledovať zmenšenie množstva tuku a pokles hmotnosti vďaka tomu, že do svojho diétneho plánu pridáte čaj Skinny Me; doplňte ho našim nápojom Collagen Drink a gumovými medvedíkmi Shine Bright Gummies a určite sa dočkáte tiež zrýchlenia rastu vlasov a nechtov, ako aj mladistvo vyzerajúcej pokožky. 

Tummy Tox COLLAGEN DRINK

Nápoj s hydrolyzovaným morským kolagénom a kyselinou hyalurónovou pre zdravú pokožku, vlasy a nechty. Čučoriedková príchuť.

Tummy Tox COLLAGEN DRINK -22%

Normálna cena: 22,99 €

Vaša cena: 17,99 €

× Zavrieť

späť na blog