TUMMYTOX blogs.

Ako za 1 týždeň schudnúť 2 kilá

Ak hľadáš rýchle riešenie a chceš sa zbaviť nejakých kilečiek v krátkom čase, nebuď prekvapená, pretože je to MOŽNÉ!

Možno si do teraz vyskúšala už mnoho rôzych diét a hladoviek (áno, všetko sme to už zažili), ale to naozaj nefunguje a navyše to môže mať práve opačný účinok!  

image

Kde je ten trik, ako schudnúť 2 kilá za pár dní... a čo všetko sme tento rok urobili nesprávne?

Keď chceme zhodiť nejaké to zbytočné kilo, počítame kalórie a skúšame jesť menej, lebo si myslíme, že musíme zhodiť na váhe, v skutočnosti sa nám stačí zbaviť váhy vody, ktorú telo zadržiava. 

Často si ani neuvedomujeme, že kvôli zavodnenosti vyzeráme objemnejšie, ako skutočne sme, a že sa zadržiavanej vody dokážeme zbaviť jednoducho a za krátky čas. Pozri si aj ty, ako na to.

Pi viac vody

Samozrejme sa ti môže zdať, že si to protirečí s tým, čo chceme dosiahnuť, ale náš lymfaticý systém sa, ak nepijeme dosť vody, upchá a naše telo potom opúcha a nafukuje sa.

Jediný spôsob, ako povzbudziť lymfatický systém, je že budeš piť viac tekutín!  Vypi denne aspoň 2 litre vody, pomôže ti zbavovať sa toxínov. Treba tiež vedieť, že smäd si naše telo často zamieňa s hladom, a preto, keď piješ dosť vody pred jedlom, zješ toho menej.  

Spi 8 hodín

Vieš, že z nedostatku spánku sa priberá? Keď sme nevyspaté, túžime po kalorickom jedle, čo znamená, že máme vyšší kalorický príjem, a pravdepodobne jeme aj neskoro večer, a preto nemôžeme zaspať... a tak sme sa zasekli v začarovanom kruhu

Spánok je preto výnimočne dôležitý pre zdravie a krásu a zároveň pomáha telu pri regenerácii. Počas spánku sa okrem toho spaľujú aj kalórie. Preto chodievaj spať skôr a posnaž sa spať 8 hodín

Výskušaj techniku prerušovaného pôstu

Vyššie sme ti povedali, že hladovka nie je riešenie, skôr či neskôr udeš musieť niečo zjesť a kilá sa vrátia aj s úrokmi.

Ak chceš zaručený úspech, vyskúšaj techniku prerušovaného pôstu – je to skvelé riešenie, ktoré prináša dlhotrvajúce výsledky.

My sme to už začali praktizovať a sme z výsledkov nadšené! Trik je v tom, že sa nemusíš vzdať najobľúbenejšieho jedla, stačí, že nebudeš jesť každý deń 12 hodín – to znamená, že ak raňajkuješ o 7. ráno, musí byť tvoje posledné jedlo do 19. hodiny. Takto telu dožičíš oddych od jedla a zaistíš si, že ho dobre strávi, a tvoj metabolizmus bude fungovať efektívnejšie.

Začni s 12-hodinovým pôstom, neskôr to môžeš predĺžiť aj na 14 hodín. Ak to budeš praktizovať pravidelne, nie len že schudneš nechcené kilá, ale budeš sa cítiť celkovo lepšie.

Zmierni opuchy a nafúknutosť

Ako sme povedali na začiatku, medzi znaky zadržiavania vody v tele patrí aj opuchnutosť a nafúknutosť, a pravdepodobne je práve zadržiavaná voda na vine tým kilám, ktorých sa chceme zbaviť. 

Ako sa ich zbaviť v najkratšom možnom čase? S nápojom Draining Drink, ktorý obsahuje najlepšie prírodné zložky na odvodnenie!

Priprav si 3 v 1 Draining Drink do 1 litra vody každé ráno a: 

  • zbavíš sa prvých kíl už za pár dní
  • zrýchliš vylučovanie nadbytočnej vody a toxínov
  • zmierniš opuchy a nadúvanie
  • naštartuješ proces chudnutia a spaľovania tukov
  • zmierniš príznaky celulitídy