Doručenie do 3 - 5 pracovných dní.

100 % záruka vrátenia peňazí

Doprava ZDARMA nad 40 €

Bezplatná pomoc (Po-Pia 8:00 - 16:00) 0233 527 829

Blog

Ako za 1 týždeň schudnúť 2 kilá

Ak hľadáš rýchle riešenie a chceš sa zbaviť nejakých kilečiek v krátkom čase, nebuď prekvapená, pretože je to MOŽNÉ! 

Možno si do teraz vyskúšala už mnoho rôzych diét a hladoviek (áno, všetko sme to už zažili), ale to naozaj nefunguje a navyše to môže mať práve opačný účinok!  

Kde je ten trik, ako schudnúť 2 kilá za pár dní... a čo všetko sme tento rok urobili nesprávne? 

Keď chceme zhodiť nejaké to zbytočné kilo, počítame kalórie a skúšame jesť menej, lebo si myslíme, že musíme zhodiť na váhe, v skutočnosti sa nám stačí zbaviť váhy vody, ktorú telo zadržiava. 

Často si ani neuvedomujeme, že kvôli zavodnenosti vyzeráme objemnejšie, ako skutočne sme, a že sa zadržiavanej vody dokážeme zbaviť jednoducho a za krátky čas. Pozri si aj ty, ako na to.

Pi viac vody

Samozrejme sa ti môže zdať, že si to protirečí s tým, čo chceme dosiahnuť, ale náš lymfaticý systém sa, ak nepijeme dosť vody, upchá a naše telo potom opúcha a nafukuje sa.

Jediný spôsob, ako povzbudziť lymfatický systém, je že budeš piť viac tekutín!  Vypi denne aspoň 2 litre vody, pomôže ti zbavovať sa toxínov. Treba tiež vedieť, že smäd si naše telo často zamieňa s hladom, a preto, keď piješ dosť vody pred jedlom, zješ toho menej.  

Spi 8 hodín

Vieš, že z nedostatku spánku sa priberá? Keď sme nevyspaté, túžime po kalorickom jedle, čo znamená, že máme vyšší kalorický príjem, a pravdepodobne jeme aj neskoro večer, a preto nemôžeme zaspať... a tak sme sa zasekli v začarovanom kruhu

Spánok je preto výnimočne dôležitý pre zdravie a krásu a zároveň pomáha telu pri regenerácii. Počas spánku sa okrem toho spaľujú aj kalórie. Preto chodievaj spať skôr a posnaž sa spať 8 hodín

Výskušaj techniku prerušovaného pôstu

Vyššie sme ti povedali, že hladovka nie je riešenie, skôr či neskôr udeš musieť niečo zjesť a kilá sa vrátia aj s úrokmi.

Ak chceš zaručený úspech, vyskúšaj techniku prerušovaného pôstu – je to skvelé riešenie, ktoré prináša dlhotrvajúce výsledky.

My sme to už začali praktizovať a sme z výsledkov nadšené! Trik je v tom, že sa nemusíš vzdať najobľúbenejšieho jedla, stačí, že nebudeš jesť každý deń 12 hodín – to znamená, že ak raňajkuješ o 7. ráno, musí byť tvoje posledné jedlo do 19. hodiny. Takto telu dožičíš oddych od jedla a zaistíš si, že ho dobre strávi, a tvoj metabolizmus bude fungovať efektívnejšie. 

Začni s 12-hodinovým pôstom, neskôr to môžeš predĺžiť aj na 14 hodín. Ak to budeš praktizovať pravidelne, nie len že schudneš nechcené kilá, ale budeš sa cítiť celkovo lepšie.

Zmierni opuchy a nafúknutosť

Ako sme povedali na začiatku, medzi znaky zadržiavania vody v tele patrí aj opuchnutosť a nafúknutosť, a pravdepodobne je práve zadržiavaná voda na vine tým kilám, ktorých sa chceme zbaviť. 

Ako sa ich zbaviť v najkratšom možnom čase? S nápojom Draining Drink, ktorý obsahuje najlepšie prírodné zložky na odvodnenie!

Priprav si Draining Drink do 1 litra vody každé ráno a: 

  • zbavíš sa prvých kíl už za pár dní
  • zrýchliš vylučovanie nadbytočnej vody a toxínov
  • zmierniš opuchy a nadúvanie
  • naštartuješ proces chudnutia a spaľovania tukov
  • zmierniš príznaky celulitídy

Draining Drink

Nápoj, ktorý pomáha vylučovať nadbytočnú vodu a odstraňuje opuchy a celulitídu.

Draining Drink -55%

Normálna cena: 19,99 €

Vaša cena: 8,99 €

× Zavrieť

Ako sa Ane Marii podarilo schudnúť 2 kilá za 1 týždeň*?

„Už po 2 dňoch* som si všimla obrovskú zmenu, moje brucho už nebolo nafúknuté, mala som počas celého dňa oveľa viac energie, oveľa lepšie mi trávilo.“

*[Účinky produktu sa môžu u jednotlivých osôb líšiť a môžu sa líšiť od účinkov opísaných na webovej stránke. Naše výrobky nie sú určené na prevenciu alebo liečbu akéhokoľvek ochorenia alebo vážnej choroby.]

Ana Maria užívala produkty z balíčka Nový rok, nová ja! Vyskúšaj ho tiež a sama uvidíš, akú zmenu je možné dosiahnuť s trochou vôle a pomoci!

A máme pre teba darčeky navyše! K tomuto balíčku dostaneš ZADARMO shaker a gumu na cvičenie Booty Band, aby si sa do cieľa dostala ešte jednoduchšie a rýchlejšie!

balíček Nový rok, nová ja

Balíček obsahuje všetko, čo potrebuješ pre vysnívanú postavu, ktorú si vždy chcela! Obsahuje 4 z našich najlepších doplnkov + posilňovaciu gumu a shaker ako DARČEK!

balíček Nový rok, nová ja -44%

Normálna cena: 84,96 €

Vaša cena: 47,99 €

× Zavrieť

*[Účinky produktu sa môžu u jednotlivých osôb líšiť a môžu sa líšiť od účinkov opísaných na webovej stránke. Naše výrobky nie sú určené na prevenciu alebo liečbu akéhokoľvek ochorenia alebo vážnej choroby.]

späť na blog