Doručenie do 3 - 5 pracovných dní.

100 % záruka vrátenia peňazí

Doprava ZDARMA nad 40 €

Bezplatná pomoc: 0233 527 829

Blog

Ako za 1 týždeň schudnúť 2 kilá

Ak hľadáš rýchle riešenie alebo posledné poštuchnutie, čo sa týka chudnutia ešte predtým, než odídeš na dovolenku, nebuď prekvapená, pretože je to MOŽNÉ! 

Možno si do teraz vyskúšala už mnoho rôzych diét a hladoviek (áno, všetko sme to už zažili), ale to naozaj nefunguje a navyše to môže mať práve opačný účinok!  

Kde je ten trik, ako schudnúť 2 kilá za pár dní... a čo všetko sme tento rok urobili nesprávne? 

Keď chceme zhodiť nejaké to zbytočné kilo, počítame kalórie a skúšame jesť menej, lebo si myslíme, že musíme zhodiť na váhe, v skutočnosti sa nám stačí zbaviť váhy vody, ktorú telo zadržiava. 

Často si ani neuvedomujeme, že kvôli zavodnenosti vyzeráme objemnejšie, ako skutočne sme, a že sa zadržiavanej vody dokážeme zbaviť jednoducho a za krátky čas. Pozri si aj ty, ako na to.

Pi viac vody

Samozrejme sa ti môže zdať, že si to protirečí s tým, čo chceme dosiahnuť, ale náš lymfaticý systém sa, ak nepijeme dosť vody, upchá a naše telo potom opúcha a nafukuje sa.

Jediný spôsob, ako povzbudziť lymfatický systém, je že budeš piť viac tekutín!  Vypi denne aspoň 2 litre vody, pomôže ti zbavovať sa toxínov. Treba tiež vedieť, že smäd si naše telo často zamieňa s hladom, a preto, keď piješ dosť vody pred jedlom, zješ toho menej.  

Spi 8 hodín

Vieš, že z nedostatku spánku sa priberá? Keď sme nevyspaté, túžime po kalorickom jedle, čo znamená, že máme vyšší kalorický príjem, a pravdepodobne jeme aj neskoro večer, a preto nemôžeme zaspať... a tak sme sa zasekli v začarovanom kruhu

Spánok je preto výnimočne dôležitý pre zdravie a krásu a zároveň pomáha telu pri regenerácii. Počas spánku sa okrem toho spaľujú aj kalórie. Preto chodievaj spať skôr a posnaž sa spať 8 hodín

Výskušaj techniku prerušovaného pôstu

Vyššie sme ti povedali, že hladovka nie je riešenie, skôr či neskôr udeš musieť niečo zjesť a kilá sa vrátia aj s úrokmi.

Ak chceš zaručený úspech, vyskúšaj techniku prerušovaného pôstu – je to skvelé riešenie, ktoré prináša dlhotrvajúce výsledky.

My sme to už začali praktizovať a sme z výsledkov nadšené! Trik je v tom, že sa nemusíš vzdať najobľúbenejšieho jedla, stačí, že nebudeš jesť každý deń 12 hodín – to znamená, že ak raňajkuješ o 7. ráno, musí byť tvoje posledné jedlo do 19. hodiny. Takto telu dožičíš oddych od jedla a zaistíš si, že ho dobre strávi, a tvoj metabolizmus bude fungovať efektívnejšie. 

Začni s 12-hodinovým pôstom, neskôr to môžeš predĺžiť aj na 14 hodín. Ak to budeš praktizovať pravidelne, nie len že schudneš nechcené kilá, ale budeš sa cítiť celkovo lepšie.

Zmierni opuchy a nafúknutosť

Ako sme povedali na začiatku, medzi znaky zadržiavania vody v tele patrí aj opuchnutosť a nafúknutosť, a pravdepodobne je práve zadržiavaná voda na vine tým kilám, ktorých sa chceme zbaviť. 

Ako sa ich zbaviť v najkratšom možnom čase? S nápojom Draining Drink, ktorý obsahuje najlepšie prírodné zložky na odvodnenie!

Priprav si Draining Drink do 1 litra vody každé ráno a: 

  • zbavíš sa prvých kíl už za pár dní
  • zrýchliš vylučovanie nadbytočnej vody a toxínov
  • zmierniš opuchy a nadúvanie
  • naštartuješ proces chudnutia a spaľovania tukov
  • zmierniš príznaky celulitídy

Draining Drink

Nápoj, ktorý pomáha vylučovať nadbytočnú vodu a odstraňuje opuchy a celulitídu.

Draining Drink -50%

Normálna cena: 19,99 €

Vaša cena: 9,99 €

× Zavrieť

späť na blog