-46%

*Účinky produktu sa môžu líšiť u každého používateľa a môžu sa odlišovať od účinkov popísaných na webových stránkach.

BEZPLATNÝ DARČEK

Pri nákupe získaš e-knihu pre ešte rýchlejšie chudnutie a tiež voľný prístup k 4-týždňovému video plánu tréningov!

Draining Drink

10 vrecúšok | Zásoba na 10 dní

Menej vody = menej kilogramov!

Podpor chudnutie a schubni počas niekoľkých dní! Rozlúč sa s nadúmvaním, nadbytočnou vodou a toxínmi s lahodným malinovým nápojom. 8 prírodných ingrediencií, ktoré ti pomôžu:

 • Schudnúť až 2,5-krát viac kilogramov*,

 • Zvýšiť elimináciu nadbytočnej vody až o 27 %*,

 • Zmierniť opuchy a nadúvanie až o 60 %*,

 • Znížiť výskyt celulitídy,

 • Vhodné pre vegánov

 • Zachováva minerály v tele napriek eliminácii nadbytočnej vody,

Zbožňuje ho viac ako 87 % užívateľov!

Contents: 1x Draining Drink 10 bags/10 dní

Dostačujúce pre 10 dní

2,40 € / vrecúško

-46% zľava
Špeciálna cena 12,99 € Bežná cena 23,99 €

Vyberte svoj balíček:

Tip: Ušetrite ďalších 10% vďaka predobjednávke

Jednorazový nákup
(Zásoba na 10 dní)
46% zľava
23,99 €
12,99 €
Predobjednajte si a ušetrite ešte viac:
(Získať 10-dňové zásoby každý mesiac.)
51% Zľava
 
23,99 €
11,69 €
Loading...
Na sklade
SKU
140081

DIEVČATÁ Z CELEJ EURÓPY MILUJÚ TUMMYTOX!

Zadržiava tvoje telo vodu?

Vedela si, že prebytočná voda je jedným z hlavných dôvodov, prečo veľa žien trpí nadúvaním a ich chudnutie zrazu prestane?

Si opuchnutá? Nafúknutá? Niekedy si zapínaš nohavice ťažko? Skrývaš sa pod voľným oblečením? Pravdepodobne sa v tvojom tele hromadí voda, čo môže spomaliť alebo zabrániť procesu chudnutia.

Alebo ešte horšie - čísla na váhe stúpajú, aj keď sa naozaj snažíš čo najlepšie žiť a jesť zdravo a trénovať?

Je čas vymeniť široké oblečenie za nápoj Draining Drink!

Draining Drink Intense je prvý krok k tvojej štíhlej postave, pretože odstráni prebytočnú vodu, ktorá bráni účinnému spaľovaniu tukov. Je to potrebné pri začiatku každého chudnutia.

Draining drink má okamžitý účinok, obnovuje lymfatický systém, čo umožňuje telu vylučovať všetky toxíny a prebytočnú vodu, ktoré nám bránia v chudnutí. Vďaka 100% prírodným zložkám pomáha Draining Drink okrem, eliminácie prebytočnej vody a toxínov, pomôcť telu začať spaľovať tuk.

8 starostlivo vybraných prírodných zložiek

Daj zbohom nadúvaniu, opuchom, celulitíde a nafúknutému brušku!

Draining Drink svojimi účinnými zložkami stimuluje lymfatický systém a nielen to:

 • je to povinné pre začatie procesu chudnutia a stratu prvých kilogramov,

 • je prírodné diuretikum, ktoré vylučuje vodu a toxíny, ale nie minerály,

 • za 1 týždeň zmierňuje nadúvanie a opuchy ,

 • stimuluje stratu prvých kilogramov už v prvých dňoch.

Už aj tak silná zmes ingrediencií bola teraz vylepšená o extrakt z červeného hrozna! Táto zložka tiež pomáha pri redukcii celulitídy: Keď je lymfatický systém funkčný, zlepšuje sa tiež mikrocirkulácia. To znamená, že výživné látky sú zacielené tam, kde sú potrebné, a toxíny sú účinne eliminované.

Ľahká príprava = ľahké chudnutie!

Ráno si priprav nápoj Draining Drink v 1 litri vody. Nalej obsah vrecka do džbánu alebo fľaše a dobre premiešaj! Vypi počas doobedia.

Takto sa postaráš o dobrú hydratáciu, stimuluješ lymfatický systém, odstrániš nadbytočnú vodu a dosiahneš ploché bruško!

Zuzana: „Cítila som sa lepšie už po 3 dňoch*!“

„Moja ideálna váha mnoho rokov bola 57 kg, ale po narodení môjho syna som dosiahla 70 kg. Moje telo už nemohlo spaľovať tuk a iba sa ustálil na bruchu.“

„Po vypití nápoja som sa cítila lepšie už po 3 dňoch*. Nadúvanie bolo preč, cítila som sa ľahšia a zmenšilo sa mi brucho!!“

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Čo je TummyTox - Kto sme?

TummyTox je spoločnosť žien pre ženy! Naším poslaním je pomôcť každej modernej žene, aby sa cítila dobre vo svojej koži. Naše motto "Zamilovaná do svojho tela, zamilovaná do svojho života" nás dokonale vystihuje!

Rozmýšľame, spolupracujeme a spolupracujeme s najlepšími odborníkmi v tejto oblasti, aby sme ti priniesli tie najčistejšie, najbezpečnejšie a najúčinnejšie doplnky stravy na trhu. V našej veľkej rodine TummyTox máme už viac ako 600 000 spokojných zákazníkov z celej Európy!

Pôsobíme ako súčasť skupiny Sensilab, spoločnosti s viac ako 15-ročnými skúsenosťami v oblasti vývoja a výroby potravinových doplnkov. V spolupráci s našimi odborníkmi sme navrhli množstvo produktov, ktoré pomáhajú očistiť vaše telo, udržať ho zdravé, plné energie a v najlepšej forme!

Ako zistím, či je Draining Drink pre mňa správna voľba?

 • oblasti okolo členkov, lýtok alebo očí sú často opuchnuté alebo zdurené, najmä ráno,
 • ste na začiatku cesty chudnutím. Naštartuje proces a zbaví vaše telo toxínov,
 • ste už schudli, ale len nevidíte výsledky v oblastiach, ako je brucho a pás.

Ako budú vyzerať výsledky?

V závislosti od toho, koľko vody ste zadržiavali, môžu byť výsledky drastické, napríklad výrazný úbytok hmotnosti, oblečenie vám lepšie padne, už žiadne opuchy a opuchy tváre, lýtok a členkov. 

Môžu byť aj jemnejšie, napríklad pocit, že ste ľahší, štíhlejší a plní energie, keď sa z vášho tela dostane prebytočná voda a toxíny.

Kedy uvidím výsledky?

To závisí od vašej anatómie a hmotnosti, ale väčšina našich zákazníkov zaznamenala účinky v priebehu niekoľkých dní. Ak chcete mať istotu, vydržte s ním minimálne 10 dní.

Ako dlho mám užívať Draining Drink?

Draining Drink by ste mali užívať najmenej 10 dní (v balení je 10 vrecúšok). Môžete ho bezpečne užívať tak dlho, ako chcete. Ak jete veľa spracovaných alebo slaných potravín, často sa nadúvate alebo riešite problém s nadváhou vody, odporúčame vám užívať Draining Drink dlhšie.

Sú vaše výrobky určené na chudnutie aj bez diéty alebo fyzickej aktivity?

Všetky naše výrobky zosilňujú účinky diét a každej fyzickej aktivity. Rýchlosť a miera chudnutia závisí od každého jedinca. Mali by sa brať do úvahy faktory ako vek, zdravie, životný štýl, počiatočná hmotnosť a cieľ chudnutia. Doplnky výživy nie sú náhradou pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Dôležitá je vyvážená strava a zdravý životný štýl.

Ako dlho mám užívať výživové doplnky?

Pre maximálnu efektivitu, je odporúčané doplnky používať aspoň 3 mesiace.

Ak začnem užívať výživové doplnky, môžem prestať užívať lieky?

Určite nie! Výživové doplnky nemôžu nahradiť lieky na predpis. Ak užívate nejaké lieky, poraďte sa so svojím lekárom skôr, ako začnete užívať akýkoľvek doplnok výživy.

Mám zdravotnú diagnózu, môžem užívať výživové doplnky?

Ak máte akékoľvek zdravotné ťažkosti, poraďte sa so svojím lekárom skôr, ako začnete užívať akýkoľvek doplnok výživy.

Aké bezpečné sú vaše výživové doplnky?

Všetky naše doplnky stravy obsahujú vysokokvalitné zložky z dôveryhodných zdrojov. Všetky zložky a šarže výrobkov sú testované na prítomnosť potenciálne škodlivých ťažkých kovov a mikroorganizmov. Naše výrobky obsahujú výživové koncentráty alebo iné látky s výživovými alebo fyziologickými účinkami.

Výživové doplnky Sensilab sa vyrábajú podľa noriem GMP a HACCP v moderných výrobných závodoch nachádzajúcich sa v Európskej únii. Všetky doplnky sú v súlade s požiadavkami EFSA. Doplnky stravy nie sú určené na nahradenie vyváženej stravy, ale na jej doplnenie. 

Môžu tehotné alebo dojčiace ženy užívať doplnky výživy?

Doplnky na chudnutie by nemali užívať tehotné alebo dojčiace ženy. Predtým, ako začnete užívať akýkoľvek doplnok, obráťte sa na svojho lekára.

Môžem dať tieto doplnky svojmu dieťaťu?

Všetky naše doplnky na chudnutie sú určené pre dospelých. Predtým, ako dieťaťu podáte akýkoľvek doplnok na chudnutie, poraďte sa s lekárom.

Aktívne látky

Draining Drink
Balenie (1 jednotka)10 vrecúšok
Denná dávka1 vrecúško
Čistá hmotnosť (1 jednotka)63 g

Zloženiev 1 vrecúšku
CactiNeaTM [prášok z plodov opuncie]2000 mg
Extrakt z listov petržlenu500 mg
Koreň smilaxu lekárskeho500 mg
Extrakt z kvetu ibišteka500 mg
Sušená šťava z melónu500 mg
Extrakt z jávskeho čaju500 mg
Extrakt z artičokov350 mg
VinoGrapeTM Plus (extrakt z červeného hrozna)50 mg

Ako použiť

Odporúčaný denný príjem je 1 vrecúško.

1 vrecúško

Raz za deň

ZLOŽENIE (v 1 vrecúšku)

CactiNeaTM (prášok z plodov opuncie s 0,05% betalaínov a 0,03% indicaxanthinu) 2000 mg, stabilizátor: arabská guma, extrakt z petržlenu 500 mg, extrakt z koreňa smilaxu lekárskeho 500 mg, extrakt z kvetu ibišteka s 10 % celkových polyfenolov 500 mg, prášok z melónovej šťavy 500 mg, extrakt z listov jávskeho čaju s 2 % draslíka 500 mg, prírodná malinová príchuť, prášok z malinového pyré, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, extrakt z listov artičokov s 2,5% cynarínu 350 mg, VinOgrapeTM Plus (extrakt z listov červeného hrozna s 90 % celkových polyfenolov a 18 % OPC (obsah siričitanov > 10 mg/kg)) 50 mg, protihrudkujúca látka: ryžový koncentrát, sladidlo: sukralóza.

Obsahuje alergény: siričitany > 10 mg/kg.

CactineaTM a VinOgrapeTM sú ochranné známky spoločnosti Nexira.

NÁVOD NA POUŽITIE

Odporúčaná denná dávka je 1 vrecúško. Rozpustite ho za inzenzívneho miešania v 1 litri vody. Dôkladne premiešajte, aby sa rozpustili všetky hrudky. Vypite počas dopoludnia.

VAROVANIE

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej, vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Dôležitá je rozmanitá, vyvážená strava a zdravý životný štýl. Vzhľadom na prirodzené rozdiely vo vlastnostiach účinných látok sa farba, chuť a vôňa výrobku môžu v jednotlivých šaržiach mierne líšiť. Tieto odchýlky nemajú vplyv na celkovú kvalitu a účinnosť výrobku.

UPOZORNENIE

Ak ste precitlivení alebo alergickí na niektorú zo zložiek tohto produktu alebo užívate lieky, poraďte sa pred použitím so svojím lekárom. Tento prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

SKLADOVANIE

Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25°C.