Sme plne funkční a vaše objednávky budú dodané ako obvykle. Doručenie do 2-4 pracovných dní.

Bezplatná pomoc: 0233 527 829

Night Burner Drink Intense 1+1 ZDARMA

Nápoj, ktorý brzdí večený apetít, uvoľní ťa a zvýši spotrebu kalórií počas spánku.

Zabraňuje večerným návalom hladu.

  • 2x 10 vrecúšok
  • na 20 dní
BEZPLATNÝ DARČEK

Pri nákupe získaš 37-stranovú e-knihu o chudnutí bez zákazov a so zaručenými výsledkami.

1+1

Doplnok stravy

1+1

Dostupnosť: Skladom

39,98 €

19,99 €

100 % záruka vrátenia peňazí, pokiaľ nebudete spokojní!
Doručenie do 2 - 4 pracovných dní spoločnosťou GLS
Pri objednávke nad 40 eur je doprava zdarma.
Možnosti platby:
30-dňová záruka vrátenia peňazí

Pokiaľ z akéhokoľvek dôvodu nie ste spokojní, vráťte nám prázdny obal a vaše peniaze dostanete späť. Viac

Kúpte

Vyskúšajte

Vráťte

Vrátime vám peniaze

Získaj zdarma prístup do online fitka a e-knihu o chudnutí ku každému nákupu!

Využi svoj čas doma efektívne a schudni rýchlo a účinne kombináciou zdravej stravy a pravidelného cvičenia! Navrhli sme tento kompletný program na chudnutie, ktorý ti s tým pomôže.

Naša skvelá e-kniha o diéte obsahuje vynikajúce recepty na chudnutie, jednoduchý a praktický nákupný zoznam a kopu ďalších tipov a trikov, ktoré ti pomôžu rýchlo sa dostať do formy. Získaš ju zdarma s každým nákupom.

Okrem toho sme vyvinuli úplne bezplatný 4-týždňový program cvičení s videami, ktorý obsahuje rôzne typy cvičení, ktoré môžeš robiť bez toho, aby si musela opustiť svoj domov!

S týmto všetkým a s pomocou vysoko kvalitných doplnkov od TummyTox máš zaručené výsledky už za pár týždňov!

VIACNÁSOBNÝ ÚČINOK, A TO DOKONCA AJ VTEDY, KEĎ SPÍŠ!

Nigh Burner Drink INTENSE: kvalitnejší spánok + menšia chuť do jedla + čistejšia pečeň + spaľovanie tuku! Teraz s novou a vylepšenou receptúrou!

  • Zrýchľuje prirodzený proces nočného spaľovania tukov.
  • Zabraňuje večerným návalom hladu a prejedania.
  • Podporuje regeneráciu pečene a zrýchľuje trávenie.
  • Uvoľňuje telo a zlepšuje kvalitu spánku.
  • Receptúra posilnená o nové zložky a vyššie koncentrácie prírodných extraktov.

AKO TO FUNGUJE?

S garcíniou kambodžskou chudneš rýchlejšie!

Nápoj Night Burner obsahuje vysoko kvalitnú garcíniu kambodžskú, ktorá obmedzuje hlad, spaľuje tuky a pomáha ti tak chudnúť rýchlejšie!

Tento lahodný nápoj tiež pomáha večer rýchlejšie zaspať a spať bez prebúdzania. Bolo dokázané, že kvalitný spánok má pozitívny vplyv na prirodzený proces chudnutia. A to nielen preto, že odpočinutý organizmus ľahšie rozpúšťa tuky, ale tiež preto, že dobre vyspatí ľudia si vyberajú na zdravšie potraviny , než tí, ktorí v noci zle spia.

Pravdepodobne sii už tiež zažila večerný alebo nočný vlčí hlad – neuveriteľnú chuť na „niečo dobré", napríklad zmrzlinu, chipsy, keksy alebo napríklad obložený chlebíček. Preto sme vytvorili nápoj Night Burner! S ním zabrániš večernému hladu a chuti neustále otvárať chladničku. Bez večerného chrúmania potom ľahšie zaspíš a nezničíš všetky predsavzatia o chudnutí, ktoré si si dala cez deň.

Night Burner Drink Intense sa stará o tvoju pečeň. Pečeň zohráva kľúčovú rolu v procese metabolizmu tukov. Následky oslabenej pečene, ktorá potom nemôže správne vykonávať svoju funkciu, môžeš rýchlo spozorovať na svojom tele. Podľa posledných štúdií má viac než tretina populácie znečistenú pečeň a rozhodne nie je náhoda, že sa zvyšuje počet ľudí, ktorí trpia nadváhou.

Vďaka kombinácii rozpustných vláknin, garcínie kambodžskej a vitamínu B6 Night Burner Drink Intense zabraňuje hromadeniu tuku v tukových bunkách a naopak stimuluje spaľovanie a vylučovanie tuku.

Klinicky dokázané účinky*:
  • Pomáha rýchlejšie zaspať a spať kvalitným a hlbokým spánkom.

  • Garcínia kambodžská podporuje 3x rýchlejšie odbúravanie kilogramov

  • Vďaka kvalitnému spánku môžeme schudnúť o 6,5 kg viac bez zmeny životného štýlu.

 

Night Burner Drink Intense s príchuťou limetky obmedzuje chuť do jedla, pomôže ti ľahšie zaspávať a spaľovať tuk počas spánku! Teraz s posilnenou a ešte intenzívnejšou receptúrou!

*Výsledky sa môžu u každého človeka líšiť. Pri snahe schudnúť je dôležitá pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl.

Night Burner Drink Intense 1+1 ZDARMA

1+1

Dostupnosť: Skladom

39,98 €

19,99 €

100 % záruka vrátenia peňazí, pokiaľ nebudete spokojní!
Doručenie do 2 - 4 pracovných dní spoločnosťou GLS
Pri objednávke nad 40 eur je doprava zdarma.
Možnosti platby:

VŠETKO, ČO POTREBUJEŠ, JE VO VNÚTRI!

Zloženie:

Stimuluje trávenie a odstraňovanie toxínov, znižuje vstrebávanie cholesterolu a triglyceridov z potravy, zabraňuje hromadeniu tuku v krvi (a následne v oblasti pečene a žalúdka), zvyšuje pocit sýtosti, zabraňuje večerným záchvatom hladu, slúži ako výživa pre dobré črevní baktérie, prispieva k zdravému tráveniu a nespôsobuje nafukovanie.
Je prepojený s vitamínmi B-komplexu, ktoré sú nevyhnutným prvkom pri získavaní energie z jedla, ktoré konzumujeme. Je nevyhnutný pre zdravú funkciu pečene, ktoré sú kľúčové pri tráveniu tuku. Je nevyhnutný pre metabolizmus a rozloženie tuku v tele. Vytvára v tele rovnováhu, ktorá je nevyhnutná pre zdravý úbytok hmotnosti.
Zabraňuje hromadeniu tuku v tele. Potláča hlad a nutkanie si niečoho „zobnúť".
Má relaxačný a upokojujúci efekt.
Známy aj ako svätojánsky chlieb, zlepšuje vyprázdňovanie, zlepšuje trávenie a prečisťuje tráviaci trakt, znižuje hladinu cholesterolu.
Zaisťuje správnu funkciu tráviacich enzýmov. Prispieva k produkcii tzv. "spánkového hormónu" melatonínu a pomáha zaistiť kvalitný regeneračný spánok.
Uvoľňuje svaly a následne celé telo. Je účinný proti stresu. V kombinácii s vápnikom prispieva k pokojnému a neprerušovanému spánku.
Zlepšuje spaľovanie tukov.
Aktívne látky v 1 vrecúšku nápoja %ODD*
Patentovaná rozpustná vláknina Nutriose® FM 06 z kukurice 3500 mg **
Extrakt z garcínie kambodžskej 1000 mg **
- kyselina hydroxycitrónová 600 mg **
Cholín bitartrát 400 mg **
- cholín 165 mg **
Extrakt z medovky 400 mg **
- kyselina hydroxyškoricová 60 mg **
- kyselina rozmarínová 28 mg **
Extrakt z rohovníka 250 mg **
Vitamín C 160 mg 200
Extrakt z čakanky 100 mg **
Vitamín B6 5,6 mg 400
*DDD = odporučená denná dávka
** = denná dávka nie je stanovená
Odporučená denná dávka je jedno vrecúško rozpustené v pohári vody pred spaním.
Ak ste precitlivení alebo alergickí na niektorú zo zložiek tohto lieku alebo užívate lieky, poraďte sa pred použitím tohto lieku so svojím lekárom. Tento prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.
Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Rozmanitá, vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležitými súčasťami zdravého chudnutia.
Uchovávajte mimo dosahu detí! Skladujte v suchu a tme, pri teplote do 25 ºC.
kukuričný dextrín s 82 – 88 % rozpustnej diétnej vlákniny, extrakt z plodov garcínie kambodžskej s 60 % kyseliny hydroxycitrónovej, cholín bitartrát, extrakt z listov medovky s 15 % kyseliny hydroxyškoricovej a 7 % kyseliny rozmarínovej, prírodná limetková príchuť, extrakt z plodov rohovníka obyčajného, L-askorbát vápenatý, extrakt z koreňa čakanky, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, protihrudkujúca látka: ryžový koncentrát, sladidlo: sukralóza, pyridoxín hydrochlorid.
Opis sestavine
Night Burner Drink Intense 1+1 ZDARMA