Doručenie do 3 - 5 pracovných dní.

100 % záruka vrátenia peňazí

Doprava ZDARMA nad 40 €

Bezplatná pomoc: 0233 527 829

Blog

Zuzana: „Už po 3 dňoch som sa cítila lepšie!”

Ahoj, Tummy dievčatá! Volám sa Zuzana Mertová a mám 25 rokov. Práve som druhý rok na materskej dovolenke a starám sa o svojho prekrásneho syna Maxmiliána. Po pôrode som pribrala niekoľko kíl. Dôvodom bol hlavne stres, lieky a nepravidelná strava... 

„Povedala som si DOSŤ!“

Odjakživa som vážila ideálnych 57 kíl, ale bohužiaľ po pôrode som sa dostala ž na číslo 70. Moje telo rozhodne nespaľuje tuky len tak jednoducho a nepekne sa mi nakopili na bruchu. 

Samozrejme viem, že pôrod telo zmení, ale necítila som sa vôbec dobre,  v ničom som sa sama sebe nepáčila a okolie zo mňa cítilo, že už nie som tá istá sebavedomá žena ako predtým... No a keď som sa už na seba nemohla pozrieť do zrkadla, povedala som si dosť!  

Nechcem byť vychudnutá na kosť, ale chcem sa páčiť sama sebe.

TummyTox som objavila na internete a Instagrame, páčilo sa mi ako sa prezentuje a ako komunikuje, povedala som si, prečo to neskúsiť. 

Vedela som, že bez pohybu to nepôjde, hoci by sme všetci chceli veriť, že niekto takú zázračnú pilulku konečne vymyslí.  

„Páčilo sa mi zloženie, veľký výber produktov a pozitívne recenzie.“

Začala som cvičiť, ale chcela som aj nejakých pomocníčkov - a rozhodla som sa práve pre TummyTox, páčilo sa mi zloženie, veľký výber produktov a pozitívne recenzie.  

Chcela som začať pomaly, tak som si najprv vybrala produkt na odvodnenie a detoxikáciu  – Draining drink INTENSE a nápoj na silné vlasy, pevné nechty a dokonalú pleťBeauty drink.

 „Už po 3 dňoch som sa cítila lepšie!”

Vďaka Draining Drinku som sa cítila už po 3 dňoch omnoho lepšie.  Nadúvanie zmizlo, cítila som sa ľahšia a nafúknuté bruško mi spľaslo. To všetko vďaka tomu, že sa moje telo konečne zbavilo zadržiavanej vody.  V užívaní produktu pokračujem aj naďalej.

Nápoj Beauty Drink je tiež riadna pecka! Mám pevnejšie nechty a už sa mi tak nelámu.

Cítím sa omnoho lepšie! Zmenu si všimlo aj moje okolie a ja sa znova cítim sebavedome - určite hodlám pokračovať! 

Vďaka TummyTox mám konečne cieľ! Už viem, že všetko je možné, len musíte chcieť!

späť na blog