Doručenie do 3 - 5 pracovných dní.

100 % záruka vrátenia peňazí

Doprava ZDARMA nad 40 €

Bezplatná pomoc (Po-Pia 8:00 - 16:00) 0233 527 829

Blog

„Som na dobrej ceste k vysnívanej postave"

Rovnako ako väčšina z nás, aj Sladjana pracuje v kancelárii a väčšinu dňa strávi sedením pri stole. Tak ako ostatní, aj ona začala pociťovať následky sedavého zamestnania ...

„Necítila som sa dobre, keď som si obliekla plavky”

„Mala som stále viac a viac celulitídy, moje trávenie sa zhoršilo a stále som sa cítila nafúknutá. Myšlienka na seba v plavkách mi hneď pokazila náladu.“ Sladjana hľadala riešenie online - „Na Instagrame som našla TummyTox a prečítala som si veľa pozitívnych recenzií. Pomyslela som si, že ak to funguje u ostatných, prečo by to nemohlo pomôcť aj mne?“

„Bola som nadšená z môjho výberu

Sladjana si zakúpila Booty Tone, Draining Drink a Slimming gél. „Obrátila som sa na spoločnosť TummyTox a požiadala som o radu ako z produktov vyťažiť maximum. Bolo mi odporúčané, aby som začala s nápojom na odvodňovanie a detoxikáciu tela a zbavila sa tým prebytočnej vody.”

Draining Drink 1+1 ZDARMA

Nápoj, ktorý pomáha vylučovať nadbytočnú vodu a odstraňuje opuchy a celulitídu.

Draining Drink 1+1 ZDARMA -50%

Normálna cena: 39,98 €

Vaša cena: 19,99 €

× Zavrieť

Po doužívaní Draining Drinku bolo jej telo pripravené na ďalší krok. Po odstránení opuchov a nadúvania je čas na Booty Tone a Slimming gél - Sladjana snívala o plochom brušku a odstránení celulitídy.

Čo sa stalo po 10 dňoch?

Sladjana nemohla uveriť jej výsledkom: „Po 10 dňoch užívania Draining Drinku som začala pozorovať zmenu! Celulitída bola menšia, moje trávenie bolo efektívnejšie a prestala som zápasiť s neustálym nadúvaním.“ Pokračovala v užívaní Booty Tone a Slimming gélu, aby dosiahla výsledky, o ktorých snívala.

Jej obľúbený produkt? „Slimming gél je teraz môj verný spoločník, nikam bez neho nechodím! Toto je riešenie v boji proti celulitíde. Ľahko sa nanáša, rýchlo sa vstrebáva a pekne vonia. Som na dobrej ceste k mojej vysnívanej postave!

späť na blog